Dekoracje weselne

Planując z Parą Młodą przyjęcie weselne poznajemy ich marzenia również na temat aranżacji Sali. Wybierając wspólnie motyw przewodni dopasowujemy indywidualnie odpowiednie dekoracje. Od kompozycji kwiatowych na stołach, podwieszanych dekoracji nad parkietem czy częścią bufetową, po tablice z listą Gości i ścianki kwiatowe. Wszystkie wykonujemy własnoręcznie, ze świeżych kwiatów i według instrukcji Pary Młodej. Z pasji do tego co robimy tworzenie takich wyjątkowych aranżacji jest dla nas ogromną radością i przyjemnością. Dla Was wszystko!

Ścianki kwiatowe

Wykonujemy je w różnych rozmiarach i kompozycjach, zarówno ze świeżych jaki i sztucznych kwiatów. Mogą one służyć jako tło dla stołu Pary Młodej, bądź jako ścianka do zdjęć.

ścianka

Dekoracja stołu Państwa Młodych

To nie tylko specjalna kompozycja kwiatowa pasującą do stylu całego wesela, ale i kilka specjalnych dodatków takie jak świece czy elementy drewniane, które dodają całej aranżacji odpowiedniego klimatu.

Podwieszane dekoracje

Pasujące do stylu wesela wiszące elementy nad częścią taneczną czy bufetową dopełniają całą aranżację. Mogą być to łapacze snów, girlandy, czy też białe szarfy z elementami zielonymi.

043
aranżacja stołu

Kompozycje kwiatowe na stołach Gości

By każdy stół dla Waszych Gości wyglądał idealnie dekorujemy go przede wszystkim odpowiednią do stylu wesela  kompozycją kwiatową. Dopełniamy go zastawą i podtalerzami w pasującym kolorze, winietkami, jak i klimatycznymi świecami.

Tablice z listą Gości

To ważny element, który jako pierwszy widzą Wasi Goście. Więc dopasowujemy go idealnie do stylistyki wesela, tak aby dopełniał całość, ale i też był jasny i czytelny.

Aranżacja zaślubin

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom w naszym wnętrzu organizujemy również uroczystość zaślubin. Kameralne, klimatyczne i wyjątkowe miejsce pozwoli Wam celebrować tą chwilę wśród rodziny i przyjaciół.

Zapoznaj się z naszą kompleksową i szeroką ofertą!

Zadbamy o Twoje wesele i ślub w każdym detalu.
Przekonajcie się sami co możemy Wam zaproponować.

Znajdziesz u nas miejsce na przyjęcie weselne na każdą liczbę Gości

Z pasji do jedzenia zadbamy o każde podniebienie pysznym, weselnym menu na każdą kieszeń

Nasz dekorator stworzy dla Was wyjątkową aranżację w każdym stylu

O smaczny i pięknie wyglądający tort czy słodki stół pasujące do każdego stylu wesela zadba nasza Cukiernia