Słodkości weselne

Nasza Cukiernia „Niebo w gębie” z przyjemnością upiększy Wasze przyjęcie weselne pysznymi słodkościami dopracowanymi w każdym calu. Od tortu weselnego dopasowanego do stylu wesela w wielu smakach i opcjach dekoracji do wyboru. Po drobne upominki dla Waszych Goście jakie będą na nich czekać na stole. Aż po cieszące się coraz większą popularnością słodkie stoły, dopasowane kolorystycznie, tematycznie, jakie tylko sobie zamarzycie!

Torty weselne

Nasi Cukiernicy wykonują go najpiękniej jak potrafią według Waszych cennych uwag i inspiracji. Do wyboru macie wiele smaków i opcji dekoracji tak by dopasować się w każde słodkie gusta.

Słodkie stoły

Wyjątkowa aranżacją ciesząca nie tylko oczy i podniebienie. Nasi Cukiernicy przygotują go tak, że do jego słodkości będą ustawiały się kolejki. Przygotowujemy go w kilku wariantach do wyboru dopasowując przy tym kolorystycznie i tematycznie do motywy przewodniego Waszego przyjęcia.

Upominki dla gości

Weselna tradycja nakazuje by uraczyć Gości słodkim upominkiem. Na tą okazję przygotujemy paczuszki pełne ciast i ciasteczek by pozytywne emocje związane z Waszą uroczystością zachować jak najdłużej.

Zapoznaj się z naszą kompleksową i szeroką ofertą!

Zadbamy o Twoje wesele i ślub w każdym detalu.
Przekonajcie się sami co możemy Wam zaproponować.

Znajdziesz u nas miejsce na przyjęcie weselne na każdą liczbę Gości

Z pasji do jedzenia zadbamy o każde podniebienie pysznym, weselnym menu na każdą kieszeń

Nasz dekorator stworzy dla Was wyjątkową aranżację w każdym stylu

O smaczny i pięknie wyglądający tort czy słodki stół pasujące do każdego stylu wesela zadba nasza Cukiernia